VYB20W-Q48-D15 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 55
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-D15 CUI
    VYB20W-Q48-D15 CUI
    VYB20W-Q48-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-D15 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE