VYB20W-Q48-D12-H CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-D12-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT +/-12V 833MA THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 108
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-D12-H CUI
    VYB20W-Q48-D12-H CUI
    VYB20W-Q48-D12-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-D12-H is described as DC/DC CONVERT +/-12V 833MA THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A