VYB20W-Q24-S15-H CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-S15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 1.333A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-S15-H CUI
    VYB20W-Q24-S15-H CUI
    VYB20W-Q24-S15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-S15-H is described as DC/DC CONVERTER 15V 1.333A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT