VYB20W-Q24-D15 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-D15 CUI
    VYB20W-Q24-D15 CUI
    VYB20W-Q24-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-D15 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL