VYB20W-Q24-D12 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-12V 833MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 171
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-D12 CUI
    VYB20W-Q24-D12 CUI
    VYB20W-Q24-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-D12 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-12V 833MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM