VYB15W-Q48-D5 CUI
  • Part Number: VYB15W-Q48-D5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15W +/-5V 1.5A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 62
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB15W-Q48-D5 CUI
    VYB15W-Q48-D5 CUI
    VYB15W-Q48-D5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB15W-Q48-D5 is described as CONVERTER DC/DC 15W +/-5V 1.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    DIN RAIL MOUNTING CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V