VYB15W-Q48-D15 CUI
  • Part Number: VYB15W-Q48-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15W +/-12V 500MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 60
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB15W-Q48-D15 CUI
    VYB15W-Q48-D15 CUI
    VYB15W-Q48-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB15W-Q48-D15 is described as CONVERTER DC/DC 15W +/-12V 500MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT