VYB15W-Q24-S15-H CUI
  • Part Number: VYB15W-Q24-S15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 1A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 93
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB15W-Q24-S15-H CUI
    VYB15W-Q24-S15-H CUI
    VYB15W-Q24-S15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB15W-Q24-S15-H is described as DC/DC CONVERTER 15V 1A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM