VYB10W-Q24-S15 CUI
  • Part Number: VYB10W-Q24-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 10W 15V 666MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 287
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB10W-Q24-S15 CUI
    VYB10W-Q24-S15 CUI
    VYB10W-Q24-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB10W-Q24-S15 is described as CONVERTER DC/DC 10W 15V 666MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM