VWRBT3-D12-S12-SMT-TR CUI
  • Part Number: VWRBT3-D12-S12-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBT3-D12-S12-SMT-TR CUI
    VWRBT3-D12-S12-SMT-TR CUI
    VWRBT3-D12-S12-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBT3-D12-S12-SMT-TR is described as DC/DC CONVERTER 12V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL