VWRBS2-D5-S24-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D5-S24-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 24V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 340
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBS2-D5-S24-SIP CUI
    VWRBS2-D5-S24-SIP CUI
    VWRBS2-D5-S24-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D5-S24-SIP is described as CONVERTER DC/DC 24V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE