VWRBS2-D5-S12-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D5-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 287
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBS2-D5-S12-SIP CUI
    VWRBS2-D5-S12-SIP CUI
    VWRBS2-D5-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D5-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE