VWRBS2-D24-S3.3-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D24-S3.3-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 346
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBS2-D24-S3.3-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S3.3-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S3.3-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D24-S3.3-SIP is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM