VWRBS2-D24-S24-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D24-S24-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 24V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBS2-D24-S24-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S24-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S24-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D24-S24-SIP is described as CONVERTER DC/DC 24V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"