VWRBS2-D24-S15-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D24-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,183
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBS2-D24-S15-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S15-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D24-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP