VWRBS1-D48-S15-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS1-D48-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBS1-D48-S15-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S15-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS1-D48-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL