VWRBS1-D48-S12-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS1-D48-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBS1-D48-S12-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S12-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS1-D48-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH