VSUU-120-D285 CUI
  • Part Number: VSUU-120-D285
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 28V 5V 120W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"