VSKM-S5-15U CUI
  • Part Number: VSKM-S5-15U
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: POWER SUPPLY SWITCHING 5W 15V
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 1
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"