VSK-S25-24U CUI
  • Part Number: VSK-S25-24U
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV AC/DC 25W 24V 1.1A PCB
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 342
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V