VSK-S2-12U CUI
  • Part Number: VSK-S2-12U
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: POWER SUPPLY SWITCHING 12V 2W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 223
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK