VSK-S10-12UA-T CUI
  • Part Number: VSK-S10-12UA-T
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 10W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 92
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH