VSCP-1K5-15 CUI
  • Part Number: VSCP-1K5-15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 15V 1500W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"