VSCP-1K5-12 CUI
  • Part Number: VSCP-1K5-12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 1500W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"