VSBU-120-D305 CUI
  • Part Number: VSBU-120-D305
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 120W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"