VSBU-120-30 CUI
  • Part Number: VSBU-120-30
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 30V 120W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM