VPU-S200-48 CUI
  • Part Number: VPU-S200-48
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 200W
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE