VOF-275-48-1 CUI
  • Part Number: VOF-275-48-1
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 160W/275W
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH