VOF-275-48 CUI
  • Part Number: VOF-275-48
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 160W/275W
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V