VOF-275-15-1 CUI
  • Part Number: VOF-275-15-1
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 15V 160W/275W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM