VMS-365-12 CUI
  • Part Number: VMS-365-12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 365W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
  • Available: 93
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK