VMS-300-24-CFS CUI
  • Part Number: VMS-300-24-CFS
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 24V 300W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V