VMS-180-58-1 CUI
  • Part Number: VMS-180-58-1
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: AC/DC CONVERTER 58V 120W/180W
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK