VIBLSD1-S5-S12-SIP CUI
  • Part Number: VIBLSD1-S5-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V REG OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 796
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VIBLSD1-S5-S12-SIP CUI
    VIBLSD1-S5-S12-SIP CUI
    VIBLSD1-S5-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VIBLSD1-S5-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V REG OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ