VIBLSD1-S12-S24-DIP CUI
  • Part Number: VIBLSD1-S12-S24-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VIBLSD1-S12-S24-DIP CUI
    VIBLSD1-S12-S24-DIP CUI
    VIBLSD1-S12-S24-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VIBLSD1-S12-S24-DIP is described as DC/DC CONVERTER 24V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK