VIBLSD1-S12-S12-DIP CUI
  • Part Number: VIBLSD1-S12-S12-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V REG OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 236
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VIBLSD1-S12-S12-DIP CUI
    VIBLSD1-S12-S12-DIP CUI
    VIBLSD1-S12-S12-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VIBLSD1-S12-S12-DIP is described as CONVERTER DC/DC 12V REG OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"