VHB75W-Q48-S5 CUI
  • Part Number: VHB75W-Q48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 75W 5V 15A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 39
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB75W-Q48-S5 CUI
    VHB75W-Q48-S5 CUI
    VHB75W-Q48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB75W-Q48-S5 is described as CONVERTER DC/DC 75W 5V 15A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM