VHB75-D24-S2R5 CUI
  • Part Number: VHB75-D24-S2R5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2.5V OUT 37.5W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 38
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB75-D24-S2R5 CUI
    VHB75-D24-S2R5 CUI
    VHB75-D24-S2R5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB75-D24-S2R5 is described as CONVERTER DC/DC 2.5V OUT 37.5W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN