VHB75-D12-S5 CUI
  • Part Number: VHB75-D12-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V OUT 75W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 93
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB75-D12-S5 CUI
    VHB75-D12-S5 CUI
    VHB75-D12-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB75-D12-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V OUT 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F