VHB50W-Q48-S3R3 CUI
  • Part Number: VHB50W-Q48-S3R3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 10A 33W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB50W-Q48-S3R3 CUI
    VHB50W-Q48-S3R3 CUI
    VHB50W-Q48-S3R3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB50W-Q48-S3R3 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 10A 33W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.