VHB50W-Q24-S5 CUI
  • Part Number: VHB50W-Q24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 10A 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 291
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB50W-Q24-S5 CUI
    VHB50W-Q24-S5 CUI
    VHB50W-Q24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB50W-Q24-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V 10A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM