VHB50W-Q24-S28 CUI
  • Part Number: VHB50W-Q24-S28
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 28V 1.79A 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 84
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB50W-Q24-S28 CUI
    VHB50W-Q24-S28 CUI
    VHB50W-Q24-S28 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB50W-Q24-S28 is described as CONVERTER DC/DC 28V 1.79A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM