VHB350-D24-S24 CUI
  • Part Number: VHB350-D24-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 350W 24V 14.6A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB350-D24-S24 CUI
    VHB350-D24-S24 CUI
    VHB350-D24-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB350-D24-S24 is described as CONV DC/DC 350W 24V 14.6A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"