VHB350-D24-S12 CUI
  • Part Number: VHB350-D24-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 350W 12V 29.2A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 160
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB350-D24-S12 CUI
    VHB350-D24-S12 CUI
    VHB350-D24-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB350-D24-S12 is described as CONV DC/DC 350W 12V 29.2A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.