VHB200W-Q48-S15 CUI
  • Part Number: VHB200W-Q48-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V 13.3A 200W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 88
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB200W-Q48-S15 CUI
    VHB200W-Q48-S15 CUI
    VHB200W-Q48-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB200W-Q48-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V 13.3A 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PNL 3U 4HP (ANODZD UNTRTD EDG)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
    Wakefield-vette
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT