VHB200W-Q24-S12 CUI
  • Part Number: VHB200W-Q24-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V 16.7A 200W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 884
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB200W-Q24-S12 CUI
    VHB200W-Q24-S12 CUI
    VHB200W-Q24-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB200W-Q24-S12 is described as CONVERTER DC/DC 12V 16.7A 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.