VHB150W-Q48-S12 CUI
  • Part Number: VHB150W-Q48-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 150W 12V 12.5A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 41
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB150W-Q48-S12 CUI
    VHB150W-Q48-S12 CUI
    VHB150W-Q48-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB150W-Q48-S12 is described as CONVERTER DC/DC 150W 12V 12.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"