VHB150W-Q24-S48 CUI
  • Part Number: VHB150W-Q24-S48
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 48V 3.12A BRICK
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 12
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB150W-Q24-S48 CUI
    VHB150W-Q24-S48 CUI
    VHB150W-Q24-S48 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB150W-Q24-S48 is described as DC/DC CONVERTER 48V 3.12A BRICK. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"