VHB100W-Q24-S48 CUI
  • Part Number: VHB100W-Q24-S48
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 48V 2.08A 100W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB100W-Q24-S48 CUI
    VHB100W-Q24-S48 CUI
    VHB100W-Q24-S48 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB100W-Q24-S48 is described as CONVERTER DC/DC 48V 2.08A 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"