VFSD2-S12-S15-SIP CUI
  • Part Number: VFSD2-S12-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFSD2-S12-S15-SIP CUI
    VFSD2-S12-S15-SIP CUI
    VFSD2-S12-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFSD2-S12-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE